Kajetan Kosiński i Szymon Górnicki rywalizowali w zmaganiach U10 – CTS Sobota 8.05.2021

W Centrum Tenisowym Sobota koło Poznania zorganizowano zmagania dla najmłodszych z cyklu tenis10. Na starcie w kategorii zielonej czyli do lat 10 zameldowani się młodzi zawodnicy KT Szczawno Zdrój Kajetan Kosiński (8) oraz Szymon Górnickim (9). Nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony. Szymon po dwóch zwycięstwach grupowych w spotkaniu decydującym o dalszym awansie musiał uznać wyższość przeciwnika dopiero supertiebreaku 4/1 2/4 8/10. Kajtek pewnie triumfował w swojej grupie oraz w pojedynku półfinałowym. Dopiero w ścisłym finale musiał uznać wyższość Karola Iwińskiego z Miedzyrzecza po najbardziej zaciętym w turnieju meczu 1/4 4/2 12/14 i zadowolić się drugim miejscem w całej imprezie. 

Bardzo dziękujemy Polskiemu Związkowi Tenisowemu oraz Dolnośląskiemu Związkowi Tenisowemu za udostępnienie samochodu turniejowego;-)

GRATULUJEMY

Leave a reply


Warning: getimagesize(/wp-content/uploads/2015/04/FB-ikona.png): failed to open stream: No such file or directory in /home/klient.dhosting.pl/rsvp/ktszczawno.pl/public_html/wp-content/plugins/be-it-facebook-sidetab/include/frontend.php on line 33