DWA TYTUŁY naszych zawodników na europejskich arenach TennisEurope U16 – Niemcy, Czarnogóra 26-31.07.2021

Znakomite rezultaty osiągnęli zawodnicy KT Szczawno Zdrój rywalizujący na zawodach europejskiego cyklu Tennis Europe w kategorii do lat 16.

W niemieckim Ulm wystąpił Bruno Kokot KT Szczawno Zdrój. Bruno w zmaganiach singlowych dotarł do półfinału gdzie musiał uznać wyższość Niemca Lasse Poertner 3/6 3/6 zajmując ostatecznie 3 miejsce. W zmaganiach deblowych Bruno grając w parze z Simonem Norrmanem ze Słowacji nie mieli sobie równych triumfując w całej imprezie!!! W finale pokonali parę Leo Gutjahr AUT / Vincent Vohl GER.

Równolegle do niemieckich zmagań toczył się turniej w tej samej kategorii w Czarnogórze. Tutaj na starcie zameldował się Marcin Andrzejczak KT Szczawno Zdrój. W rywalizacji singlowej Marcin dotarł do fazy ćwierćfinałowej gdzie musiał uznać wyższość Serba Antoniosa Baltatsisa 6/7 2/6. Tymczasem w rywalizacji deblowej Marcin grając w parze ze Stefanem Djokovicem MNE triumfowali w całej imprezie!!! W finale pokonali ukraińską parę Polishchuk/Rekun 6/4 7/5.

GRATULACJE!!!

Leave a reply


Warning: getimagesize(/wp-content/uploads/2015/04/FB-ikona.png): failed to open stream: No such file or directory in /home/klient.dhosting.pl/rsvp/ktszczawno.pl/public_html/wp-content/plugins/be-it-facebook-sidetab/include/frontend.php on line 33