GABRIEL WÓJCICKI z tytułem na Tennis Europe U16 – Zabrze 16-22.05.2021

W dniach 16-22.05 na kortach Mostostal Zabrze zorganizowano zawody cyklu Tennis Europe w kategorii do lat 16. Zawody mają wysoką rangę 2 a w przeszłości występował w nich nawet Roger Federer. Na starcie zameldowali się również zawodnicy KT Szczawno Zdrój Gabriel Wójcicki, Dawid Lewandowski oraz Filip Kosiński. W turnieju deblowym fantastyczny wynik zaliczył Gabriel Wójcicki grając w parze z zaprzyjaźnionym Nikodemem Barcikiem triumfowali w całej imprezie!!! W finałowej rozgrywce pokonali utytułowanych zawodników Jakuba Jędrzejczaka oraz Maxima Mrve z Czech.

Wszyscy nasi zawodnicy zanotowali również cenne zwycięstwa w singlu w meczach pierwszej rundy bowiem Wójcicki pokonał Damiana Piekarza z Warszawy, Lewandowski wygrał z Jakubem Włodarczykiem z Częstochowy a Kosiński triumfował w meczu ze Słowakiem Samuelem Melagą. Kolejne rundy okazały się już za mocne dla naszych zawodników i musieli oni uznać wyższość kolejnych rywali.

Gratulujemy!

Leave a reply


Warning: getimagesize(/wp-content/uploads/2015/04/FB-ikona.png): failed to open stream: No such file or directory in /home/klient.dhosting.pl/rsvp/ktszczawno.pl/public_html/wp-content/plugins/be-it-facebook-sidetab/include/frontend.php on line 33