JABLONEC 2020

FERIE 2020 – KULTOWY OBÓZ TENISOWY W JABLONCU

TERMIN:
10.02-16.02. 2020 | transport: autokar turystyczny

Mile widziany udział wszystkich zawodników ponieważ obóz nastawiony jest na profesjonalny, zawodniczy cykl szkoleniowy. W programie dwa treningi 1,5 godziny tenisa dziennie i dwa treningi ogólnorozwojowe.
Wszystkie zajęcia odbywają się z należytym natężeniem. Dodatkowo wszyscy uczestnicy mają możliwość skorzystania z odnowy biologicznej w aquaparku Jablonec. W ofercie przejazd w obie strony, ubezpieczenie NWW, dwa razy dziennie profesjonalny trening tenisowy oraz ogólnorozwojowy w tym fitness, stretching, joga, basen…profesjonalna kadra trenerska oraz bogate doświadczenia w pracy z zawodnikami…

Obóz ma wspaniałe opinie dostępne wśród zawodników ścisłej czołówki PZT. Specjalne zajęcia dla zawodników Tenis10.


⇒ DLA KOGO?

Obozy przeznaczone dla osób lubiących aktywny wypoczynek. Bogaty program zapewnia, że na obozie w Jabloncu nie ma ani chwili na nudę. Rodzaj i czas zajęć jest określony w programie, który zapewnia maksymalną ilość wrażeń dla każdego z uczestników. Obóz ma za zadanie rozwijać wśród uczestników umiejętność pracy w grupie (team building) jednocześnie zapewniając dobrą zabawę oraz uczyć zasad bezpieczeństwa przy uprawianiu dyscyplin proponowanych w programie.

♥ zobacz jak bawiliśmy się w poprzedniej edycji! (KLIKNIJ)

⇒ CO? 

W programie dwa treningi 1,5 godziny tenisa dziennie i dwa treningi ogólnorozwojowe.
Wszystkie zajęcia odbywają się z należytym natężeniem. Dodatkowo wszyscy uczestnicy mają możliwość skorzystania z odnowy biologicznej w aquaparku Jablonec. Do tego:  fitness, stretching, joga, basen. Program uzupełnią gry zespołowe czyli zajęcia rekreacyjne z poszczególnych dyscyplin sportowych, takich jak: piłka nożna, piłka siatkowa, unihokej, kwadrant. Zajęcia będą się odbywać na na hali sportowej.

⇒ GDZIE?

Ośrodek CLTK Jablonec położony jest w części uzdrowiskowej Jablonca. Pokoje z łazienkami. W obiekcie znajdują się: kawiarnia, duża sala wielofunkcyjna wyposażona w sprzęt: TV SAT, DVD, video, duży ekran, rzutnik multimedialny, Internet. Obiekt dysponuje specjalną infrastrukturą sportową: 3 kortami tenisowymi ze sztuczną nawierzchnią, ścianą tenisową. Ponadto do dyspozycji uczestników jest: basen kryty oddalony o 500 m od ośrodka, grillowisko, badminton.

⇒ INNE

Wyżywienie: Całodzienne (3 posiłki)
Transport: Autokar
Ubezpieczenie: NNW
Cena obejmuje: Zakwaterowanie, wyżywienie, transport pociągiem, realizację programu, ubezpieczenie, opiekę wychowawców – instruktorów, całodobową opiekę medyczną.

Cena: 1550 zł

⇒ DO POBRANIA