Kadra

Robert Kosiński

Robert Kosiński

Trener tenisa ziemnego 1 klasy, KT SZCZAWNO HEAD COACH


Założyciel sekcji tenisowej MKS Szczawno Zdrój oraz SKF KT Szczawno Zdrój, absolwent AWF Poznań, obecnie pełni funkcje prezesa stowarzyszenia KT Szczawno Zdrój, praca z dziećmi od 2001 roku, trener wielu medalistów Mistrzostw Polski. Trener GPTCA – ATP Level C, uprawnienia PTR -profesional, aktualnie posiadający uprawnienia wysokiego wyczynu, wykładowca podczas sympozjum trenerskiego Tenis10 -2018, współpracownik Global Tennis oraz Unity Tennis.

PROFIL TRENERA ATP – [KLIKNIJ]

  • Trener tenisa ziemnego 1 klasy
  • Trener PTR, trener kadry Dolnego Śląska

Tomasz Dąbrowski

Tomasz Dąbrowski

Trener tenisa ziemnego


Wychowanek klubu Mostostal Zabrze, tenis to dla niego pasja, którą pragnie dzielić się z zawodnikami.Uczestnik szkoleń i sympozjów trenerskich PZT..

  • Trener tenisa ziemnego
  • Doświadczenie zawodnicze

Kacper Gonciarz

Kacper Gonciarz

Instruktor tenisa ziemnego


Aktualnie studiuje we Wrocławiu na wydziale sportu Wyższej Szkoły Coachingu, specjalizacja „kompletny rozwój młodego zawodnika”. Nieustannie poszerza swoją wiedzę w zakresie profesjonalnego treningu tenisa, prawidłowego przygotowania motorycznego, mentalnego, ale również odpowiedniej diety i stylu życia sportowca. Podczas treningu, ale również w życiu prywatnym kieruje się dwoma na ten moment ulubionymi mottami: „Naj­lep­szym nie jest ten, kto zwy­cięża, lecz ten, który wal­czy do końca, oraz „Jeśli chcesz być lwem, musisz trenować z lwami”. Chciałbym być właśnie tym przysłowiowym lwem dla młodych tenisistów i stworzyć im warunki do przemiany w lwa, w swoim środowisku.

  • Specjalista w dietetyce i suplementacji sportowej
  • Animator programu Tenis10

Mikołaj Grzeszak

Mikołaj Grzeszak

Trener lekkiej atletyki


Absolwent AWF Gorzów Wielkopolski, wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, , konsekwentny wychowawca, który u swoich podopiecznych kształtuje m.in. dyscyplinę systematyczność i wytrwałość w dążeniu do celu oraz silny charakter.Uczestnik szkoleń PZT z zakresu Tenis10.

  • Specjalista w prowadzeniu treningu ogólnorozwojowego
  • Trener lekkiej atletyki


Warning: getimagesize(/wp-content/uploads/2015/04/FB-ikona.png): failed to open stream: No such file or directory in /home/klient.dhosting.pl/rsvp/ktszczawno.pl/public_html/wp-content/plugins/be-it-facebook-sidetab/include/frontend.php on line 33