Kajtek Cup vol 1 juz za nami!!! 10.10.2015

Pierwsza edycja turnieju Kajtek Cup 10.10.15 juz za nami. Całe zmagania obejmują aż piec osobnych turniejów (październik, listopad, grudzień, styczeń i luty) dla kategorii czerwonej i pomarańczowej. Zawodnicy otrzymują punkty do klasyfikacji generalnej za miejsca jakie zajmą w poszczególnych edycjach. Do ostatecznego wyniku brana będzie suma z czterech najlepszych turniejow. Minione zmagania pokazały ze walka bedzie na bardzo wysokim poziomie o każdy punkt. W turnieju kat czerwonej rywalizowano dwóch grupach w turnieju A i jednej grupie turnieju B. W turnieju A najlepszym zawodnikiem był Piotr Grobelny (Miedzyrzecz)który pokonał w finale Zosie Gruzlewską (Legnica). Na trzecim miejscu podium uplasował się Kamil Feledyn (Mks Szczawno Zdroj) przed Mateuszem Muchą (Legnica). W turnieju B triumfowała Oliwia Kogut przed Mateuszem Wałęgą i Mikołajem Rochowiakiem (wszyscy Mks Szczawno Zdroj). W turnieju kat pomarańczowej zmagania odbywały się w czterech grupach a z każdej dwie osoby z najlepszym bilansem awansowały do ćwierćfinałów. Walka była zacięta ale ostatecznie po półfinałowym zwycięstwie nad Martynka Śrutwą (Lubin)7/6 w finale zagrał Filip Kosinski (Mks Szczawno Zdroj). W drugim półfinale Mateusz Sławiński (Mks Szczawno Zdroj) uległ Miłoszowi Bednarkowi (Polkowice). W finale Miłosz pokonał Filipa 6/3 dla którego udział w finale był ogromnym sukcesem. Gratulujemy!!! Kolejny turniej Kajtek Cup juz w listopadzie!!!