Kajtek Cup vol.1 z dużymi emocjami – 23-24.11.2019

Duże emocje sportowe towarzyszyły rozgrywkom dla najmłodszych Kajtek Cup vol.1, które rozpoczęły serię zimowych turniejów Tenis10 organizowanych przez Klub Tenisowy Szczawno Zdrój. W sobotę na starcie zameldowała się pełna drabinka „pomarańczowych”- do lat 9. Grupowe rozegrania wyłoniły czwórkę finalistów  z których najlepszym zawodnikiem został Stanisław Adamczak z Głogowa pokonując w finale Natalię Jasak z Nysy. Trzecie miejsce wywalczyła Daria Łukasiewicz ze Złotoryi. W niedzielę rywalizacje rozpoczęli „czerwoni” – do lat 8. Tutaj z kompletem zwycięstw w grupie eliminacyjnej i póżniej w grupie finałowej triumfował sześcioletni reprezentant KT Szczawno Kajetan Kosiński. Drugie miejsce wywalczyła Natalia Jasak z Nysy a trzecie Szymon Górnicki z Jeleniej Góry. Gratulujemy!!!