Kokot, Pankowski, Kluczyński z cennymi tytułami – 2-4.03.2019

Znakomite występy zanotowali zawodnicy KT Szczawno Zdrój w miniony weekend. W Ogólnopolskiem Turnieju Klasyfikacyjnym Skrzatów we Wrocławiu triumfował Jan Kluczyński. Janek w finałowej rozgrywce singla pokonał Jana Nowackiego z Warszawy natomiast w turnieju deblowym grając w parze z Juliuszem Stańczykiem z Łodzi również stanął na najwyższym stopniu podium. W tym samym czasie na szczawieńskich kortach rozegrano halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska młodzików, który zdominowali gospodarze. W turnieju chłopców podwójne Mistrzostwo zanotował Bruno Kokot KT Szczawno, który w finale pokonał Antoniego Pankowskiego KT Szczawno. Obaj Panowie grając w parze w debla zdobyli tytuł mistrzowski!!! GRATULACJE