O nas

Sekcja tenisa ziemnego KT Szczawno Zdrój jest liderem szkoleniowym w regionie.

To tutaj odbywa się największa ilość turniejów tenisowych na Dolnym Śląsku, a coroczne wysokie miejsce w klasyfikacji ogólnopolskiej klubów tenisowych potwierdza nasz profesjonalizm i zaangażowanie w szkolenie młodych zawodników.

Posiadamy olbrzymie doświadczenie jeżeli chodzi o szkolenie tenisowe (poznaj naszą KADRĘ), współpracujemy z najlepszymi trenerami nie tylko z Polski. Aktualnie sekcja skupia blisko 120 młodych adeptów białego sportu oraz drugie tyle amatorów, dla których organizowana jest coroczna liga tenisa ziemnego.

KT Szczawno Zdrój już od wielu lat prowadzi największą promocję tenisa w regionie, w szczególności programu Tenis10:

Akcje w szkołach, na kortach, organizowanie tenisowych dni sportu czy darmowe weekendy dla wszystkich dzieci to codzienna praca całej ekipy KT. W sekcji, na adeptów tenisa ziemnego czekają atrakcyjne zajęcia, darmowe turnieje, sprawdziany, które są doskonałym bodźcem dla młodych zawodników. Nasi podopieczni to zawodnicy w najróżniejszych kategoriach wiekowych –  bo obok uczestników zmagań Tenis10 mamy również własnych wychowanków startujących już w zawodowych turniejach.

Warto wspomnieć, iż od dziesięciu lat sekcja co roku wraca z Mistrzostw Polski z medalem. W codziennej pracy wykorzystujemy wszystkie możliwe sposoby promocji organizowanych przez nas imprez w tym również tych z cyklu TENIS10 tj. internet, lokalna prasa, miejskie bilbordy oraz liczne miejskie banery. Jesteśmy również organizatorami cyklicznych imprez dla różnych środowisk m.in. Mistrzostwa Polski Księży, Turnieje Tenisa na Wózkach, Mistrzostwa różnych zakładów pracy czy w końcu pierwszego turnieju zawodowego dla kobiet w historii Dolnego Śląska- ITF 10000$ Szczawno Cup.


Warning: getimagesize(/wp-content/uploads/2015/04/FB-ikona.png): failed to open stream: No such file or directory in /home/klient.dhosting.pl/rsvp/ktszczawno.pl/public_html/wp-content/plugins/be-it-facebook-sidetab/include/frontend.php on line 33