Szczawieńscy młodzi zawodnicy znów w akcji – 9-11.11.2019 Szczawno, Gdańsk, Puszczykowo

Kolejny weekend startowy przyniósł nowe emocje związane ze startami szczawieńskich zawodników. Nasi młodzi reprezentanci walczyli w Szczawnie, Gdańsku oraz Puszczykowie gdzie odbywały się ogólnopolskie Turnieje klasyfikacyjne w kategorii do lat 14 – młodzik. Na szczawieńskiej hali tenisowej gospodarzy reprezentowali Filip Kosiński, Olaf Wiśniewski oraz Krystian Pniewski. W singlu cenny ćwierćfinał zaliczył Filip, który dodatkowo w deblu grając w parze z Janem Wygoną z Krakowa wywalczył drugie miejsce ulegając po supertiebreaku parze Ważny/Lange. Trzecie miejsce w deblu zajął Krystian Pniewski grając w parze z Andrzejem Chorostinem z Zielonej Góry. Dobry występ w Gdańsku zliczyła Klaudia Owcarz, która po przegranym, emocjonującym spotkaniu singlowym dotarła do finału debla grając w parze z Pauliną Aleksandrowicz gdzie musiała uznać wyższość pary Sankiewicz/Koprowska. Na start w Puszczykowie zdecydował się Jan Kluczyński. Janek w singlu zaliczył ćwierćfinał ulegając późniejszemu zwycięzcy Hugo Kwaśniewskiemu. W deblu Janek grając w parze z Kamilem Kęsym z Poznania zajął 3 miejsce. Gratulujemy!!!