Znakomite występy naszych zawodników na arenach europejskich – Norrkoping, Wilno 22-30.11.2019

W minionym tygodniu 22-30.11.2019 zawodnicy Klubu Tenisowego Szczawno Zdrój wystąpili w międzynarodowych imprezach Tennis Europe.

W Szwecji w zawodach TE do lat 14 w Norrkoping wystąpił Bruno Kokot oraz Gabriel Wójcicki. Obaj chłopcy przebrnęli przez trudny turniej eliminacyjny wygrywając po dwa pojedynki i awansując do drabinki głównej. Tutaj Bruno juz w pierwszej rundzie musiał uznać wyższość dobrze dysponowanego reprezentanta Szwecji Albert Saar (turniejowa 3). Tymczasem Gabriel pokonał turniejową piatkę Carla Holdera z Francji oraz Milana Cvetkovica z Serbii by w ćwierćfinale ulec reprezentantowi Belgii Nyo Van Dyck. Dodatkowo Gabriel grając w parze z Tomkiem Berkietą z Warszawy wywalczył wysokie trzecie miejsce ulegając dopiero w supertiebraku szweckiej parze Rindstorm/Saar.

W turnieju TE do lat 12 w Wilnie wystąpił Dawid Lewandowski KT Szczawno Zdrój, który ma za sobą (ostatnie tygodnie) udane starty na Majorce oraz w Rosji. W turnieju singlowym w Wilnie Dawid z kompletem zwycięstw przebrnął przez eliminacje a w drabince głównej dopiero w fazie ćwierćfianałowej musiał uznać wyższość swojego partnera deblowego Ilya Maltseva. W deblu para Lewandowski/Maltsev wywalczyła trzecie miejsce w całej imprezie ulegając fińskiej parze Alopaeus/Paldanius.

GRATULUJEMY!!!

 

 

Leave a reply


Warning: getimagesize(/wp-content/uploads/2015/04/FB-ikona.png): failed to open stream: No such file or directory in /home/klient.dhosting.pl/rsvp/ktszczawno.pl/public_html/wp-content/plugins/be-it-facebook-sidetab/include/frontend.php on line 33